Yalıtım Çözümlerimiz

Sinema Salonu Koltukları

Sinema koltugu


Sinema Salonu Koltukları

Sinema ve konferans salonu koltukları, avrupa normlarında konforlu ve v.i.p. salonları için özel koltuk imalat ve satışı
SİNEMA KOLTUKLARI İÇİN TIKLAYIN...

 

Konferans Salonu Yapımı

Konferans salonu


Konferans Salonu Yapımı

Anahtar teslimi konkerans salonu akustik panel kaplama, kongre merkezi, oditoryum ve sinema salonu projeleri hizmeti vermekteyiz . 
KONFERANS SALONU İÇİN TIKLAYIN...

 

Kanopi Yüzer Tavan

Kanopi yuzer tavan


Kanopi Yüzer Asma Tavan Sistemleri

Akustik kanopi & baffle yüzer asma tavan sistemleri, ses emici küp ve asma taşıyıcılı akustik panolar . 
KANOPİ TAVAN İÇİN TIKLAYIN...

 

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalitimi


Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Akustik ahşap perfore derzli,delikli doğal cila ve kaplamalı dekoratif tavan duvar panelleri . 
DUVAR SES YALITIMI İÇİN TIKLAYIN...

 
Açmak İçin

Sena gurup projelerimiz

 Endüstriyel ve İnşaat & Mekan Akustiği Ses Yalıtım Çözümleri

Ses yalitim sistemleri 001 20150508 Ses yalitim sistemleri 002 20150508 Ses yalitim sistemleri 003 20150508 Ses yalitim sistemleri 004 20150508


Akustik ses yalitimi projelerimiz 2015Akustik & ses yalıtımı ve izolasyon çözümlerimiz : Bina & apartman projelerinizde, zemin tavan ve duvar ses yalıtımlarında etkili izolasyon sistemlerimiz bulunmaktadır.Yeni nesil bina yapımı yönetmelikleride bu yönde gelişmektedir, örneğin yapıların sağlamlığı tasarımının yanı sıra izolasyon alanındada yenilikler yapılmaktadır.

Binaların yapım aşamasın gerek proje aşamasında geniş ürün pörtföyü ile çözüm sunan firmamız yüksek ar-ge çalışmaları ile müşterilerinin sorunlarını kesin olarak çözmeye yönelik çalışmaktadır. Günümüz gürültü kirliliğine karşı her bütçeye göre uygun proje üreten firmamız, tüm inşaat akustiği ve mekan yalıtımlarında her kesime hitap etmektedir.

Evinde, işyerinde müzik çalışması yapmak isteyen hobby tutkunu tüm müşterilerinin hayellerini gerçekleştirmek için gece gündüz demeden çözüm üreten firmamız ürün satış sonrası profesyonel teknik destek vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Muzik odasi akustik ses yalitim 2015Stüdyo & müzik odası akustik ses yalıtım çözümlerimiz : Dj kabini, radyo yayınevi, müzik üretilen eğlence mekanlarında istenilen akustik değerler ve yalıtım konusunda çözüm arayan müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak yüksek kaliye ve uygun fiyatları akustik malzemeler üretmekte ve satmaktayız.

Müzik ile uğraşan değerli müşterilerimize, teknik destek hizmetimiz en üst sırada sunarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak akustik malzemeler önermekteyiz, ekonomik ve uygun fiyat garantisinin yanı sıra kalite garantisi vermekteyiz.

Akustik malzemelerde paket ( Kit ) yada tane tane parekende satış sunmaktayız.Yüksek metrajlı taleplerde müşteri ödeme planına bağlı yüksek iskontolarımız bulunmaktadır. Ödeme kolaylığı olarak kredi karı ile ödeme imkanı sunmaktayız.
Akustik ses yalitim pano sistemleri 2015Ofis kreş hastane restourant okul otel spor salonu gibi alanların çözümü : Hali hazırda var olan mekanların yoğun ses karmaşalarını sönümlemek adına ürettiğimiz akustik paneller, dekoratif ve tasarımının yanı sıra son derece etkili ses emilim değerlerine sahiptir.

Akustik panellerimiz özellikle tavan ve duvarlarda gerek asarak ( kanopi sistem ) gerekse yapıştırma yöntemi ile mekanlara uygulanmaktadır.Müşterinin talebi doğrultusunda istenilen renklerde akustik panel üretimimiz vardır.

Akustik panellerde parekende satış imkanı vardır, müşteri dilerse uygulama montaj desteğide alabilmektedir.Akustik panolar kare ve dikdörtgen şeklinin yanı sıra oval dairesel ve elips şeklinde her desende satışa sunulmaktadır.Seperatör bölümünden kanopi ve pano modellerimize bakabilirsiniz.
Makine dairesi jenerator kabini ses yalitimi 2015Jeneratör odası makine kazan dairesi ses yalıtım çözümleri : Akustik ses yalıtım sistemleri konusunda profosyonel teknik donanım ve kaliteli ürün portfoyü ile hizmet veren firmamız, mekanik endüstriyel alanlarda etkili çözüme yönelik ürün ve proje üretmektedir.


Firmamız klima, brülör chiller gibi mekanik ses izolasyonuna ihtiyaç duyulan her alana göre tasarlanmış ses yalıtım sistemleri ile müşterilerinin beklentilerini karşılayan bir hizmet anlayışı taşımaktayız.

Araç içi marine motor kabini gibi ulaşıması zor alanlar için etkili ses yalıtım malzemeleri üreten ve ithal eden firmamız, teknolojik yeniliklerle dolu ürün gamı geliştirmektedir.Mekanik gürültü kontrolü konusunda yüksek ar-ge çalışmaları bulunan firmamız sektörde birçok kurumsal makine endüstrisine çözüm ortağı olmaktadır.


 
Akustik seperator bolucu paravan 2015Akustik paravan ofis masa seperatör çözümleri : Masalar arası veya ortamlarda aynı mekanı kullanıpta çoklu toplantılar ve görüşmeler sağlamak için konuşmaların karışmaması ve gürültü ile parazit sesleri ayırt etmek adına, ses emilim değeri yüksek olan seperatör akustik paravanlarımız sonderece şık tasarıma ve kullanışa sahiptir.

İstenilen renk ve ebadda ürettiğimiz akustik seperatörlerimiz, seyyar ve sabit olmak üzere iki sınıfta satışa sunmaktayız. Opsiyonel olarak akerdion ve tekerlekli modellerimizde mevcuttur. Hastane okul kreş kamu binalarında tercih edilen seperatörlerimiz yanmaya dayanıklı akustik kumaş ve ses yalıtım malzemelerinden üretilir.

Yükseklik maximum 200 cm olan akustik paravan ve seperatörler farklı renk kombinasyonlarındada üretilebilmektedir.Çift renk mümkündür.
Duvar ses yalitim sistemleri 2015

Duvar ses izolasyon yalıtım çözümlerimiz : Duvar ses yalıtımı çözümlerinin ençok ihtiyaç duyulan alanları, binalarda ortak kullanılan duvarlar olup buralar için ses yalıtım süngerleri ve kauçuk epdm ağır ses bariyerleri çözümlerimiz vardır.

Duvarlarda kullanılan tuğla, ytong, briket gibi betonsu malzemeler ses yalıtımı açısından sonderece zayıf inşaat metaryalleridir. Binaların proje aşamasından inşaat aşamasına kadar olan süreçte yalıtım ve izolasyonun uygulanması basit ve ekonomik olduğu için sonradan ses yalıtımı yapmak hem maddi olarak külfetli hemde etki açısından yeterli olmayacaktır.

Duvarlanırınızı istenmeyen gürültülere karşı kesin etkili olan ses yalıtım malzemelerini teknik personelimizle iletişim kurarak doğru ürün seçimi yapmalısınız, ses yalıtım bir sistemdir ve birçok üründen oluşmaktadır.

 

 

Zemin ses yalitim sistemleri 2015Zemin darbe titreşim yalıtımı çözümlerimiz : Kauçuk mantar rulo vibrasyon şilteleri, zemin darbe titreşimi konusunda sonderece etkili olan bu ses yalıtım izolasyon şilteleri ev işyeri fabrika gibi yüksek derece darbe yalıtımına ihtiyaç duyulan mekanlarda şap altı ve parke altına, makina ayaklarına uygulanan zemin ses yalıtım malzemeleridir.

adamteci şap altı darbe sönümleyiciler, teknocork zemin izolasyon mantar şilteleri gibi ürünleri almanyadan ve belçikadan ithal eden firmamız sertifikalı ürünleri recticel lisansı ile satışa sunmaktadır.

Kamu binaları , okullar, hastanelerde , otellerde proje bazlı fiyat çalışması yürüten firmamız sektörde en yüksek iskontolara sahip ürün tedariği hizmeti vermektedir.Daha detaylı bilgi için uzman ekiplerimizle iletişim kurarak ürünler hakkında teknik bilgi ve dökümanlar alabilirsiniz, dilerseniz randevu alarak sizi şantiyanizde ziyaret edebilirler.Tavan ses yalitim sistemleri 2015Tavan akustik izolasyon ve ses yalıtımı çözümleri : Akustik süngerler ile ortamın çınlamasını ve akustiğinin yanı sıra ses yalıtım süngerleri ile izolasyonun etkili olarak yapılabilmesi mükemmel ses geçiş kaybı sağlayan yalıtım ürünleri ile olabilmektedir.

Gerek amatör gerekse profesyonel ses yalıtım uygulamalarınıza özel akustik süngerleri bulabileceğiniz tek adres sena foam sünger sanayidir.Firmamız arz talep persfektifiyle üretim sistemini geliştiren sürekli farklı çözümler üretmeyi kendine hedef belirlemiş çözüm odaklı memnuniyet üreten bir firmadır.

Tavan akustik malzemeleri, kamu teknik şartnamelerine uygun ve TSE belgelerine sahip lisanslı ürünlerdir.Akustik ahşap panel, kumaş kaplı karı pano ve diğer akustik ses yalıtım izolasyon süngerleri yanmazlık sertfikalarına sahip ithal menşei ürünlerdir.Tüm üretimini ve ithalatını yaptığımız ürünler lisanslı ve sertifikalı olup akustik değerleri garantili ürünlerdir.Sinema salonu kongre toplanti merkezi ses yalitimi 2015Salon uygulamaları çözümlerimiz : Sinema salonu, kongre merkezi, oditoryum, toplantı salonları gibi akustik yalıtıma ihtiyaç duyulan mekanlar için, akustik projelendirme sonrası akustik ahşap ve kumaş kaplı panel tavan duvar uygulamaları için finish malzemeler üreten ve satışını yapan firmamız anahtar teslim salon uygulamaları yapmaktadır.

Zeminden tavana tüm akustik kaplama ürünlerinin teknik şartnamelere uygun üretimini ve satışını yapan firmamız, perfore derzli delikli perforasyon işlemlerini son teknoloji cnc makinalarında el değmeden üretmektedir.

Yurt genelinde gerek kamu binaları gerekse özel sektörde birçok mekanın anahtar teslim uygulamalarında imzası bulunan firmamız, üstün kalite ödülünü 2010 yılında layık görülmüştür.Tüm uygulamaları profesyonel mimar ve mühendis ekipleri ile tek elde birleştiren firmamız, müşterisini yormadan ve zamanında iş tesliminde bulunarak memnuniyet ilkesini her defasında icra etmiş olmaktan gurur duymaktadır.

Sena Gurup Akustik Mimarlık Sanayii ve Ticaret Ltd Şti.

Yerli firma sena gurup

Ses Yalıtımı Firma Hizmetleri

Tavan, Duvar İzolasyonu ve Dekoratif Duvar Panelleri Zemin Ses Yalıtımı ile İnşaat ve Sanayi Akustiği : En etkili alev almayan, dekoratif duvar panelleri, dekoratif panel kaplamalar,  firend firex yanmaz sünger, ses yalıtımı malzemesi, akustik kaplama, doğal taş paneller, yanmaz süngerlerin,ağır bariyerli laminasyon epdm ürünler ve mantar şilte, levhaların, yurtdışına ithalat ve ihracatı ile yurt içine satış pazarlamasını yapmaktayız.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Tavan ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı. ses yalıtım malzemeleri nelerdir ? Dekoratif Paneller, Taş Panel Kaplama, Duvar Panelleri, Tuğla Paneller.

Ses İzolasyonu Firma Avantajları

En Etkili Tavan, Duvar, Zemin Ses Yalıtımı Ürünleri : İşyeri, ev Fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu akustik sünger malzemeleri, Gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; Ses geçirmez akustik yalıtım malzemeleri, akustik süngerler ile çözümler sunan firmamız, akustik ses yalıtımı izolasyonu süngerleri satışını Dünyanın ve Türkiye'nin heryerine ( gönderimini ) ile İthalat'ı ve İhracat'ını Yapmaktadır.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Duvar ses yalıtımı, akustik yumurta süngerler, ve akustik piramit sünger , yanmaz süngerler, basf basotect melamin sünger köpük, akustik market, zemin ses yalıtımı, tavan izolasyonu malzemeleri, yan komşu duvar ses yalıtımı.Tavan ses yalıtımı,    Devamını Oku ...

Ses İzolasyonu Firma Biyografisi

Tarihçe - i  Hayat ; 2006 Yılında Kurulan Firma , etkili ses yalıtım çözümlerin yanı sıra akustik ses yalıtım ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.Sena gurup olarak recticel ve diğer tedarikçilerinin ürünlerini türkiye ve asya ülkelerine pazarlama ve ithalat ile ihracatını yapmaktadır.Ayrıca akustik proje danışmanlığı yapmaktadır.Adil Mahallesi Genç Osman Caddesi Müzdelife Sokak No :2 Sultanbeyli / İstanbul Türkiye 349020

Sena map