Viyol Yumurta Sünger

Sinema Salonu Koltukları

Sinema koltugu


Sinema Salonu Koltukları

Sinema ve konferans salonu koltukları, avrupa normlarında konforlu ve v.i.p. salonları için özel koltuk imalat ve satışı
SİNEMA KOLTUKLARI İÇİN TIKLAYIN...

 

Konferans Salonu Yapımı

Konferans salonu


Konferans Salonu Yapımı

Anahtar teslimi konkerans salonu akustik panel kaplama, kongre merkezi, oditoryum ve sinema salonu projeleri hizmeti vermekteyiz . 
KONFERANS SALONU İÇİN TIKLAYIN...

 

Kanopi Yüzer Tavan

Kanopi yuzer tavan


Kanopi Yüzer Asma Tavan Sistemleri

Akustik kanopi & baffle yüzer asma tavan sistemleri, ses emici küp ve asma taşıyıcılı akustik panolar . 
KANOPİ TAVAN İÇİN TIKLAYIN...

 

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalitimi


Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Akustik ahşap perfore derzli,delikli doğal cila ve kaplamalı dekoratif tavan duvar panelleri . 
DUVAR SES YALITIMI İÇİN TIKLAYIN...

 
Açmak İçin

Viyol

 

 • Akustik Yumurta Sünger Tanımı : Firmamız tarafından ithal, ihrac ve satışı yapılan viyol sünger'ler avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir.Sena foam ® viyol akustik yumurta süngerlerakustik köpük ailesinden akustik yanmaz süngerler olup açık hücreli ( gözenekli ) efor poliüretan bazlı akustik malzemelerdir.Birçok sektörde sıkca tercih edilen viyol sünger'ler mimari açındanda dekorunuza uyum sağlayacaktır. Sesi emen ve akustiği düzenlemekte kullanılan akustik yumurta süngerler, ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında kullanılmaktadır.Akustik yumurta süngerlerin tamamını sertifikalı olarak üretip toptan ve parekende satışını yapmaktayız.Akustik viyol görsellerini "ürün görselleri" kısmından inceleyebilirsiniz.

  Akustik Yumurta Sünger Ebadları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm  olarak satışa sunulmaktadır.

  Akustik Yumurta Sünger Paket Miktarı : Yumurta süngerler 100 x100 Cm ebad plaka 10 adet paket 1 Paket 10 m² Satılır.

  Akustik Yumurta Sünger Renkleri : Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

  Akustik Yumurta Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

  Akustik Yumurta Sünger Opsiyonlar : Akustik yumurta süngerler Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. 

  Akustik Yumurta Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği yoktur. Yanmaz yumurta sünger bölümüne bakınız.

  Akustik Yumurta Sünger Yoğunluk : 30 Kğ / M³ vede her yoğunlukta viyol ( yumurta kabı ) şeklindede sünger üretebilmekteyiz.

sena foam viyol sunger alt kisim

sena_foam_viyol_sunger_slider_1
sena_foam_viyol_sunger_slider_2
sena_foam_viyol_sunger_slider_3
1/3 
start stop bwd fwd  

 

 

Sena Gurup Akustik Mimarlık Sanayii ve Ticaret Ltd Şti.

Yerli firma sena gurup

Ses Yalıtımı Firma Hizmetleri

Tavan, Duvar İzolasyonu ve Dekoratif Duvar Panelleri Zemin Ses Yalıtımı ile İnşaat ve Sanayi Akustiği : En etkili alev almayan, dekoratif duvar panelleri, dekoratif panel kaplamalar,  firend firex yanmaz sünger, dekoratif duvar kaplamaları ses yalıtımı malzemesi, akustik kaplama, doğal taş paneller, yanmaz süngerlerin,ağır bariyerli laminasyon epdm ürünler ve mantar şilte, levhaların, yurtdışına ithalat ve ihracatı ile yurt içine satış pazarlamasını yapmaktayız.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ?  Tavan ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı. ses yalıtım malzemeleri nelerdir ? Dekoratif Paneller, Taş Panel Kaplama, Duvar Panelleri, Piramit Sünger, Yumurta Sünger

Ses İzolasyonu Firma Avantajları

En Etkili Tavan, Duvar, Zemin Ses Yalıtımı Ürünleri : İşyeri, ev Fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu akustik sünger malzemeleri, Gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; Ses geçirmez akustik yalıtım malzemeleri, akustik süngerler ile çözümler sunan firmamız, akustik ses yalıtımı izolasyonu süngerleri satışını Dünyanın ve Türkiye'nin heryerine ( gönderimini ) ile İthalat'ı ve İhracat'ını Yapmaktadır.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Duvar ses yalıtımı, akustik yumurta süngerler, ve akustik piramit sünger , yanmaz süngerler, basf basotect melamin sünger köpük, akustik market, zemin ses yalıtımı, tavan izolasyonu malzemeleri, yan komşu duvar ses yalıtımı.Tavan ses yalıtımı,    Devamını Oku ...

Ses İzolasyonu Firma Biyografisi

Tarihçe - i  Hayat ; 2006 Yılında Kurulan Firma , etkili ses yalıtım çözümlerin yanı sıra akustik ses yalıtım ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.Sena gurup olarak recticel ve diğer tedarikçilerinin ürünlerini türkiye ve asya ülkelerine pazarlama ve ithalat ile ihracatını yapmaktadır.Ayrıca akustik proje danışmanlığı yapmaktadır.Adil Mahallesi Genç Osman Caddesi Müzdelife Sokak No :2 Sultanbeyli / İstanbul Türkiye 349020

Sena map