Kargo ve Nakliye Hizmeti

Sinema Salonu Koltukları

Sinema koltugu


Sinema Salonu Koltukları

Sinema ve konferans salonu koltukları, avrupa normlarında konforlu ve v.i.p. salonları için özel koltuk imalat ve satışı
SİNEMA KOLTUKLARI İÇİN TIKLAYIN...

 

Konferans Salonu Yapımı

Konferans salonu


Konferans Salonu Yapımı

Anahtar teslimi konkerans salonu akustik panel kaplama, kongre merkezi, oditoryum ve sinema salonu projeleri hizmeti vermekteyiz . 
KONFERANS SALONU İÇİN TIKLAYIN...

 

Kanopi Yüzer Tavan

Kanopi yuzer tavan


Kanopi Yüzer Asma Tavan Sistemleri

Akustik kanopi & baffle yüzer asma tavan sistemleri, ses emici küp ve asma taşıyıcılı akustik panolar . 
KANOPİ TAVAN İÇİN TIKLAYIN...

 

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalitimi


Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Akustik ahşap perfore derzli,delikli doğal cila ve kaplamalı dekoratif tavan duvar panelleri . 
DUVAR SES YALITIMI İÇİN TIKLAYIN...

 
Açmak İçin

kargo nakliye hizmeti

surat kargoFirmanızdan Ürünleri Sipariş Ettim Bana Nasıl Ulaşır Diyorsanız ?

Cevap : Siparişiniz Tonajlı ( Ağır Kilolu ) Yada Havaleli Hacimsel Olarak Büyük İse ( Yükseklik En Boy Vs. ) Bunun En Ekonomik ve Sağlam Nakliye Sevk Yolu, Karayolu Taşımacılığı Yapan Güvenilir Firmalar ile Ürününüzün Size Ulaşmasıdır.( Uluslar Arası Taşımacılıkta Konteyner Bazı Taşımacılık Tercih Edilmektedir. / Gemi, Tren, Tırlar Vs. ) Firma Olarak Sizin Adınıza İndirimler Talep Ederek En Uygun Bütçeli ve Ürünlerinizi Kapınıza Kadar Güvenle Taşıyacak Nakliye & Kargo Firmaları İle Antlaşma Yaptık.( Nakliye Ücretleri Faturada ve Teklifte Aksi Belirtilmedikçe Alıcı Tarafından Ödenir.)

Firmanızdan Ürün Sipariş Ettim Kilosu ve Hacmi Az Tavsiyeniz Nedir Diyorsanız
Cevap : Dilerseniz 7/24 Hizmet Veren Sürat Kargo Firmasıyla Siparişinizi Kapınıza Kadar Güvenle İsteyebilirsiniz. Sürat Kargo : 0216 398 57 54 / 0216 398 50 46
Tonajlı ve Havaleli Ürünleri Ambar İle Gönderim Sağlıyoruz.

Ege_ulasim_guvenli_tasimacilik-250x85Ege Ulaşım Taşımacılık ve Tic. Ltd. Şti.
Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. No: 55 Samandıra-Kartal / İstanbul
Tel (+ 90 ) 0216 311 32 22  Kadir Kök Diret Hat: 0216 311 32 22 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ege Ulaşım Müşteri Temsilcisi Kadir KÖK G.s.m : 0530 568 31 73

EGE ULAŞIM MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ NAKLİYE SÜRESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İŞİN TANIMI :MÜŞTERİ’ye ait sevkiyatların aşağıda belirtilen detaylara göre EGE ULAŞIM tarafından organize edilmesidir.

1. YÜKLEME NOKTASI

A – Ürünler MÜŞTERİ tarafından EGE ULAŞIM’ın Aktarma Merkezine getirilecektir.
B – Ürünler EGE ULAŞIM tarafından MÜŞTERİ’den teslim alınacaktır.

2. SÜRE
Teklifimiz onaylandığı takdirde fiyatlarımız 30/06/2014 tarihine kadar geçerli olacaktır.

3. MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

* Ürünler MÜŞTERİ tarafından EGE ULAŞIM’ın Aktarma Merkezine getirilecek ise MÜŞTERİ yükünü en geç saat 19:00’a kadar EGE ULAŞIM’ın Aktarma Merkezine teslim edecektir.
* Ürünler EGE ULAŞIM tarafından MÜŞTERİ’den teslim alınacak ise MÜŞTERİ sevkiyat detaylarını en geç saat 15:00’e kadar EGE ULAŞIM Toplama Birimine bildirecektir.

ÖNEMLİ NOT! Değerli müşterilerimiz;

Bu maddenin uygulanmasını önemle rica ederiz. Müşterilerimizin % 80 ‘ninin üstünde bir kısmı bu maddeye uymayıp geç ve aynı saatlerde bildirim yaptığı için toplama servisimiz kitlenmekte buna bağlı olarakta servis kalitemizden ödün vermekteyiz. Erken saatlerde bildirim yapmanız sizlerin işinin görülmesi için gereklidir. Gerekli oluşumlarınızın buna göre yapılmasını rica ederiz.Aksi takdirde bundan kaynaklı geç alımlardan dolayı verdiğimiz rahatsızlıktan kendimizi sorumlu tutmuyoruz.

* Yükün EGE ULAŞIM araçının planlanan saatte yükleme yapmaya gelmesinden en az 15 (onbeş) dakika önce nakliye için hazır olmasını sağlamak.

* Ürünler MÜŞTERİ tarafından koli içinde Orijinal ambalajlı ya da özel bantla kapatılmış olarak teslim edilecektir.

* Araçlar yüklenmeden önce yüklenecek mala ait irsaliyeler MÜŞTERİ tarafından eksiksiz olarak EGE ULAŞIM Aktarma Merkezine veya adresinize gelen EGE ULAŞIM Kuryesine teslim edilecektir. MÜŞTERİ eşyanın taşınması için lüzumlu tüm belgeleri ve bilgileri EGE ULAŞIM personeline vermeye mecburdur. Eşyanın uygun şekilde taşınması için gerekli bilgilerin verilmemesi veya verilen bilgilerin uygun ya da yeterli olmaması hallerinde ortaya çıkabilecek her türlü zarar ve geçikmeden yalnızca MÜŞTERİ sorumludur.

* MÜŞTERİ sevk irsaliyesinde ve EGE ULAŞIM mal kabul fişinde belirttiği varış noktasını (sevk adresini) sonradan değiştirmesi halinde oluşacak ilave maliyeti EGE ULAŞIM’a ödemeyi kabul eder.

* MÜŞTERİ taşıma bitiminde eşyalarının tamamını sağlam ve eksiksiz teslim aldığına dair bir tesellüm belgesi imzalayacaktır. Hasarlı ya da eksik eşyaların varlığı halinde ise eşyaların EGE ULAŞIM kuryesi tarafından teslim edildiği anda bir tutanak ile saptanarak tutanağın taraflarca imzalanması zorunludur. Tutanak tutulmadan teslim alınan malzeme için daha sonradan herhangi bir hasar/eksik bildirimi kabul edilmeyecektir.

4. EGE ULAŞIM’IN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

* EGE ULAŞIM teslim aldığı ürünleri ekte bulunan “Teslim Sürelerine” uygun olarak teslim etmekle yükümlüdür. EGE ULAŞIM, MÜŞTERİ’ye Ek 1’de sunduğu teslimat günlerinde teslimatları saat 09:00 ile 19:00 arası gerçekleştirir. Ancak eşyayı yükleme ve boşaltma adreslerinde eşyayı taşıyan vasıtanın giriş-çıkışlarının belli zamanlarda veya tamamen yasak edilmiş olması hallerinden doğacak zorunlu geçikmelerden EGE ULAŞIM sorumlu tutulamaz.

* Mücbir sebeblerden kaynaklanan gecikmelerden EGE ULAŞIM sorumlu değildir.

* Müşteri olası gecikme halinde gerekirse operasyonu bir başka nakliyeciye kaydırmak ya da tamamen iptal etmek hakkına sahiptir.

* EGE ULAŞIM teslimat anında yaşanan sorunları MÜŞTERİ’ye bildirir ve MÜŞTERİ’den gelecek talimata göre hareket eder.

* Taşınan mamullerin , kamyonlara, rampa ve yükleme mahallerinde yüklenmesi, istifi, nakledilen yerde , kamyondan indirme ve teslimi EGE ULAŞIM tarafından yerine getirilecektir. EGE ULAŞIM, ürünleri nakledilen yerde sadece kamyondan indirme ve teslimi ile yükümlüdür; ürünleri mağaza, depo, fabrika, imalathane vb. yerlerde raflara dizmek veya ürün çeşidine göre paletlemek EGE ULAŞIM’ın sorumluluğunda değildir.

* EGE ULAŞIM, araçtaki ürünlerin, bütün risklerini kapsayacak şekilde nakliye sigortası yaptırmakla yükümlüdür.

* EGE ULAŞIM Merkezde tüm işlerinizi takip etmek üzere size özel bir Müşteri Temsilcisi atanır. Bu kişi şirketimizle ilgili olan tüm çalışmalarımıza vakıf olup birimler arasındaki gerekli koordinasyonu sağlayarak konuların en kısa zamanda sonuçlandırılmasını sağlar.

* Müşteriden teslim alınan ürünlerin kayıp, hasar ve çalıntı olması durumunda, EGE ULAŞIM ,Gönderici firma ile irtibata geçip, yeni ürünlerin çıkmasını talep eder. Kayıp, çalıntı ürün, 15 iş günü araştırılır , bulunur ise Gönderici firmaya iade edilir. Hasar alan ürünler, ambalaj yetersizliği nedeni ile hasarlanmış ise, sözleşmede geçen fiyat üzerinden sevk ücreti geliş ve iade olarak talep edilir. Hasar EGE ULAŞIM tarafından yükleme, boşaltma vb sebeplerden kaynaklanmış ise, ürün Sigorta işlemleri yapılır. Ödemeler için, Cari alacağımız var ise hesaplarından mahsup edilir, alacağımız yoksa , 45 gün içinde nakit olarak veya fatura tarihinden sonra 15 iş günü içerisinde 30 günlük çek ile ödenir.

* Hasarlı ya da eksik eşyaların varlığı halinde eşyaların EGE ULAŞIM kuryesi tarafından teslim edildiği anda hasarın bir tutanak ile saptanarak tutanağın taraflarca imzalanması zorunludur. Teslimat anında tutanak tutulmadan teslim alınan malzeme için daha sonradan herhangi bir hasar/eksik bildirimi kabul edilmez, ödeme yapılmaz.Aynı zamanda Gönderilecek kargo Cam,Seramik,Mobilya,Sıvı,Far,Kaporta,ev eşyası kullanılmış elektronik ve beyaz eşya olması durumunda taşıyıcı bu ürünleri sigorta kapsamı dışında sevk edecek ve sevk esnasında hasar oluşması halinde gönderici taşıyıcıdan zarar tazmin talebinde bulunmayacaktır.

İSTANBUL EGE ULAŞIM TAŞIMACILIK TİC.LTD.ŞTİ ÇALIŞMA BÖLGELERİ

1.BÖLGE : BURSA MERKEZ-BANDIRMA MERKEZ-SİLİVRİ-ÇERKEZKÖY-TEKİRDAĞ-MERKEZ-ÇORLU-KOCAELİ-SAKARYA

2.BÖLGE : BURSA KAZALARI-ESKİŞEHİR MERKEZ-İZMİR MERKEZ-MANİSA MERKEZ-BALIKESİR MERKEZ-ANKARA MERKEZ-DÜZCE-LÜLEBURGAZ-KOCAELİ-KAZALAR- SAKARYA KAZALAR- YALOVA

3.BÖLGE : ÇANAKKALE MERKEZ- İZMİR KAZALARI-MENEMEN- ALİAĞA-KINIK-DİKİLİ-BERGAMA-KEMALPAŞA-SELÇUK-TORBALI-BAYINDIR-ÖDEMİŞ-TİRE-AKHİSAR-SALİHLİ-TURGUTLU-ALAŞEHİR-SOMA-KIRKAĞAÇ-KULA-KÜTAHYA MERKEZ-BALIKESİR KAZALARI-KÜÇÜKKUYU-EDREMİT-ALTINOVA-AYVALIK-AKÇAY-ALTINOLUK-BURHANİYE-GÖNEN-MANYAS-ERDEK-SUSURLUK-DURSUNBEY-İVRİNDİ-SINDIRGI-BİGADİÇ-AYDIN MERKEZ-NAZİLLİ-SÖKE-DİDİM-KUŞADASI-ANKARA KAZALAR-ANTALYA MERKEZ

4.BÖLGE : ISPARTA MERKEZ-AFYON MERKEZ-DENİZLİ MERKEZ-UŞAK MERKEZ-KÜTAHYA KAZALARI-SİMAV-KONYA MERKEZ-MİLAS-MUĞLA MERKEZ-ULA-YATAĞAN-BODRUM-ÇANAKKALE KAZALARI-ÇAN-BİGA-YENİCE-LAPSEKİ-ÇARDAK-UMURBEY-EZİNE-BAYRAMİÇ-AYVACIK-AYDIN KAZALARI-NAZİLLİ BELDELERİ-SÖKE BELDELERİ-DEMİRCİ-GÖRDES-KÖPRÜBAŞI-BORLU -GÖLMARMARA-SELENDİ-ÇEŞME

5.BÖLGE : ANTALYA KAZALARI-BURDUR VE KAZALARI-KONYA KAZALARI-MARMARİS-DATÇA-BOZBURUN-KÖYCEĞİZ-ORTACA-DALAMAN-KAŞ-KALKAN-FETHİYE MERKEZ-FETHİYE KINIK-FETHİYE KEMER-AFYON KAZALARI-ISPARTA KAZALARI-UŞAK KAZALARI-DENİZLİ KAZALARI-TURGUTREİS VE BELDELERİ
*EGE ULAŞIM ÇALIŞMA BÖLGELERİNDE OLAN KAZA VE TAŞRALARINDA TELEFON İHBARLI OLAN BÖLGELER MEVCUT OLUP BU BÖLGELERE OLAN SEVKIYATLARINIZ İÇİN EGE ULAŞIM İSTANBUL PAZARLAMA BİRİMİNDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.TELEFON İHBARLI OLAN BÖLGELERE KESİNLİKLE SEVKIYAT GERÇEKLEŞTİRİLMEZ.

FİYAT LİSTESİ 2013

MAMÜL CİNSİ 1.BÖLGE 2.BÖLGE 3.BÖLGE 4.BÖLGE 5.BÖLGE
01-30 DS/KG KÜÇÜK KOLİ 6,00 TL 7,00 TL 9,00 TL 11,00 TL 15,00TL
31-50 DS/KG ORTA KOLİ 10,00 TL 10,00 TL 14,00 TL 16,00 TL 20,00 TL
51-80 DS/KG BÜYÜK KOLİ 15,00 TL 15,00 TL 18,00 TL 20,00 TL 28,00 TL
Komple Kamyon Fiyatımız ( Komple kamyon fiyatı talebin oluştuğu dönem itibari ile günlük olarak karşılıklı mutabakat ile verilecektir.)

5.FİYATLANDIRMA ESASLARI

* Fiyatlarımız TL olarak verilmiştir.
* Fiyatlara KDV dahil değildir.
* Sözleşme süresinde akaryakıt fiyatlarına % üzerinde zam gelmesi halinde EGE ULAŞIM MÜŞTERİ bilgisi dahilinde taşıma fiyatlarını yükseltme hakkına sahiptir.
* Taşıma ücreti MÜŞTERİ tarafından Peşin veya Ücret Alıcı (Havale) olarak belirtilir; ödeme türü fiyatı değiştirmez.
* Fiyatlamada ds / kg hangisi fazla ise o baz alınacaktır.
* Fiyatlarımız adet üzerindendir, bağ yapılan gönderilerinizde adetler baz alınacaktır.
* Anlaşma yaptığımız ölçü, ebat ve ağırlıkların dışındaki kargolarınız tarafımızdan ücretlendirilir.
* Bu teklif yalnızca İstanbul’dan gerçekleştirdiğiniz sevkiyatlar için geçerlidir; farklı illerden İstanbul’a yapılan (firmanıza yapılan) sevkiyatlarınız ayrıca ücretlendirilir.
* Farklı illerden İstanbul’a yapılan (firmanıza yapılan) sevkiyatlarınızın nakliye ücreti Peşin tahsil edilir.
* Firmanıza iade edilen malzemelerin nakliye ücreti nakit olarak tahsil edilir.
* EGE ULAŞIM, MÜŞTERİ’ye haftalık fatura kesecektir.
* Nakliyeci ile şirket arasında yapılan teklif,anlaşma kuralları ihlali sonucu fesih yapılabilir.
* Ödemeler haftalık nakit veya havale olarak tahsil edilecektir.
* Ödemeler aylık 3000 TL ciroyu geçtiğiniz taktirde 30 günlük çek kabul edilecektir.Aksi taktirde haftalık ödeme ile tahsil edilecektir.
* Ödemelerin geciktirilmesi durumunda aylık %5 oranında gecikme zammı uygulanır.
* MÜŞTERİ tarafından keşide veya ciro edilen çeklerin kısmen veya tamamen karşılıksız çıkması, bonoların vadelerinde ödenmemesi, protestoya uğraması halleri, ayrıca bir bildirime gerek kalmaksızın MÜŞTERİ’nin temerrüde düşmesi olarak kabul edilmiştir. Ayrıca MÜŞTERİ’nin teminatları borca mahsup edilmeksizin irat kaydedilecektir.

* EGE ULAŞIM’ın ödenmeyen çek ve senetleri tahsil ve dava hakkı saklı olup protesto masraflarını MÜŞTERİ’den tahsil edecektir.

6. SÖZLEŞMENİN FESHİ

* Yapılan sözleşmenin herhangi bir maddesine uyulmadığı tespit edildiği takdirde EGE ULAŞIM sözleşmeyi tek taraflı fesih etme hakkına sahiptir. Yapılan tespitlerde EGE ULAŞIM ın verileri geçerli olacaktır.

* Ödemelerden dolayı MÜŞTERİ’nin temerrüde düşmesi halinde EGE ULAŞIM, sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedip sözleşmeden doğan tüm haklarını kullanabilecektir.

EGE ULAŞIM ONAY

ÜRÜN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN İLETİŞİM : 0216 592 50 44

Havaleli ( hacimli ) büyük ve ağır siparişlerinizde size özel ambar firmalarının temsilcileri tarafımızdan aranıp fiyat analizleri yapılarak, müşterilerimiz için en uygun ambar firması yönlendirilir. Ambar ücretleri özel nakliye ve kargo firmalarına nazaran daha ekonomiktir. Ancak firmamız referanslı kurumsal ambar firmalarını size tavsiye edecektir.

Anadolu Yakası Tuzla Ambarı :

Birlik Nakliyat Ambarı Anadolu Yakası : 0216 471 18 23 G.s.m : 0533 526 54 18
Birlik Nakliyat Ambarı Avrupa Yakası   : 0212 671 64 44

Ege Ulaşım’ı diğer firmalardan ayıran önemli bir özellik müşteri taleplerine ve şikâyetlerine verdiği önemdir. Müşteri odaklı işletme felsefesi ve müşteri ihtiyaçlarına uygun hizmet seçenekleri ile müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede oluşması hedeflenmektedir. Her müşteri talebi ve şikâyeti merkezimizce değerlendirilmekte ve en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Ege Ulaşım üstün çalışma anlayışı ve kaliteli hizmet prensibi ile müşterilerinin adresinden aldığı gönderileri alıcıların adreslerine ulaştırmaktadır. Taşınan bütün gönderiler ek bir ücret alınmadan sigortalanmakta, müşterilere güvenilir ve süratli bir hizmet sunulmaktadır. Taşınan her parça gönderi için şubelerdeki bilgisayarlara işlenmekte ve size verilen numaralarla bütün gönderiler seyahati boyunca elektronik ortamda izlenmektedir.

Sektörel çözümlerimizden yararlanan müşterilerimizle kalite ve üstün hizmet anlayışı ile yetkili kişi tarafından müşterilerimize en az gayretle istedikleri bilgilere, istedikleri formatta ulaşabilmektedirler. Müşterilerimiz kendi ödeme tercihlerine göre istedikleri ödeme türünü kendileri seçmektedirler. Müşterilerimizle hizmet teklifi ile birlikte ortaklaşa kararlaştırılan ödeme periyotlarında fatura ödemeleri vadesinde nakit, banka havalesi veya çek ile tahsil edilir.

EGE ULAŞIM size en iyi ve en güvenli hizmeti en kısa zamanda sunmayı ilke edinmiştir. Ege Ulaşım yetkilileri bu hizmeti verirken istediği kimlik ibrazı veya yetki belgesi sizlerin güvenliği içindir. Gönderiniz ticari gönderi özelliğini taşıyorsa sevk irsaliyesi ve faturasını teslim etmeyi unutmayın.

Ege Ulaşım görevlisi gönderinizi teslim aldıktan sonra size ambar tesellüm fişi verecektir. Bu fiş ve fatura ile gönderinizin adresine ya da isteğinize göre teslim alınacak şubemize ulaşıp ulaşmadığını takip edebilirsiniz. Alıcı kişi tarafından teslim alınmayan gönderiler beş iş günü bekletildikten sonra iade edilir.

Adresten Alım

Gönderilerinizin adresinizden teslim alınmasını istiyorsanız 444 6 343 nolu telefonu arayarak ya da size en yakın şubemize alım bildirerek gönderinizi yapabilirsiniz.

Adrese Teslim

Adresinizden alınan ya da şubemize teslim ettiğiniz gönderileriniz istediğiniz takdirde alıcının adresine teslim edilmektedir. Alıcı adreste bulunamaz ise üzerinde ilgili şube ve yetkili kişi adının bulunduğu ihbar notu bırakılır. Alıcı kişi tarafından teslim alınmayan gönderiler beş iş günü bekletildikten sonra iade edilir.

Şubeden Teslim

Gönderinizin alıcı tarafından ona en yakın şubemizden teslim alınmasını istiyorsanız şubeden teslim hizmetimizden

yararlanabilirsiniz. Gönderinizin Ege Ulaşım şubesinden teslim alınmasını istiyorsanız alıcıya şubemizin adı, adresi ve telefonunu bildirmeniz gerekmektedir.

Ambar Tesellüm Fişi:

Ambar Tesellüm Fişi adresten alım hizmetinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve müşteri adresinde gönderi kabulünü sağlayan Maliye Bakanlığı bandrollü resmi bir evraktır. 3 nüsha olarak tanzim edilir.

Peşin Ödeme Fatura (PÖ)

Taşıma ücretinin gönderici tarafından çıkış merkezinde ödeneceği gönderiler için düzenlenen faturadır.

Ücret Alıcıdan Fatura (ÜA)

Taşıma ücretinin alıcı tarafından varış merkezinde ödeneceği gönderiler için düzenlenen faturadır.

 

Ege_ulasim_guvenli_tasimacilik-250x85Ege Ulaşım Taşımacılık ve Tic. Ltd. Şti.
Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. No: 55 Samandıra-Kartal / İstanbul
Tel (+ 90 ) 0216 311 32 22  Kadir Kök Diret Hat: 0216 311 32 22 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ege Ulaşım Müşteri Temsilcisi Kadir KÖK G.s.m : 0530 568 31 73

EGE ULAŞIM MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ NAKLİYE SÜRESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İŞİN TANIMI :MÜŞTERİ’ye ait sevkiyatların aşağıda belirtilen detaylara göre EGE ULAŞIM tarafından organize edilmesidir.

1. YÜKLEME NOKTASI

A – Ürünler MÜŞTERİ tarafından EGE ULAŞIM’ın Aktarma Merkezine getirilecektir.
B – Ürünler EGE ULAŞIM tarafından MÜŞTERİ’den teslim alınacaktır.

2. SÜRE
Teklifimiz onaylandığı takdirde fiyatlarımız 30/06/2014 tarihine kadar geçerli olacaktır.

3. MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

* Ürünler MÜŞTERİ tarafından EGE ULAŞIM’ın Aktarma Merkezine getirilecek ise MÜŞTERİ yükünü en geç saat 19:00’a kadar EGE ULAŞIM’ın Aktarma Merkezine teslim edecektir.
* Ürünler EGE ULAŞIM tarafından MÜŞTERİ’den teslim alınacak ise MÜŞTERİ sevkiyat detaylarını en geç saat 15:00’e kadar EGE ULAŞIM Toplama Birimine bildirecektir.

ÖNEMLİ NOT! Değerli müşterilerimiz;

Bu maddenin uygulanmasını önemle rica ederiz. Müşterilerimizin % 80 ‘ninin üstünde bir kısmı bu maddeye uymayıp geç ve aynı saatlerde bildirim yaptığı için toplama servisimiz kitlenmekte buna bağlı olarakta servis kalitemizden ödün vermekteyiz. Erken saatlerde bildirim yapmanız sizlerin işinin görülmesi için gereklidir. Gerekli oluşumlarınızın buna göre yapılmasını rica ederiz.Aksi takdirde bundan kaynaklı geç alımlardan dolayı verdiğimiz rahatsızlıktan kendimizi sorumlu tutmuyoruz.

* Yükün EGE ULAŞIM araçının planlanan saatte yükleme yapmaya gelmesinden en az 15 (onbeş) dakika önce nakliye için hazır olmasını sağlamak.

* Ürünler MÜŞTERİ tarafından koli içinde Orijinal ambalajlı ya da özel bantla kapatılmış olarak teslim edilecektir.

* Araçlar yüklenmeden önce yüklenecek mala ait irsaliyeler MÜŞTERİ tarafından eksiksiz olarak EGE ULAŞIM Aktarma Merkezine veya adresinize gelen EGE ULAŞIM Kuryesine teslim edilecektir. MÜŞTERİ eşyanın taşınması için lüzumlu tüm belgeleri ve bilgileri EGE ULAŞIM personeline vermeye mecburdur. Eşyanın uygun şekilde taşınması için gerekli bilgilerin verilmemesi veya verilen bilgilerin uygun ya da yeterli olmaması hallerinde ortaya çıkabilecek her türlü zarar ve geçikmeden yalnızca MÜŞTERİ sorumludur.

* MÜŞTERİ sevk irsaliyesinde ve EGE ULAŞIM mal kabul fişinde belirttiği varış noktasını (sevk adresini) sonradan değiştirmesi halinde oluşacak ilave maliyeti EGE ULAŞIM’a ödemeyi kabul eder.

* MÜŞTERİ taşıma bitiminde eşyalarının tamamını sağlam ve eksiksiz teslim aldığına dair bir tesellüm belgesi imzalayacaktır. Hasarlı ya da eksik eşyaların varlığı halinde ise eşyaların EGE ULAŞIM kuryesi tarafından teslim edildiği anda bir tutanak ile saptanarak tutanağın taraflarca imzalanması zorunludur. Tutanak tutulmadan teslim alınan malzeme için daha sonradan herhangi bir hasar/eksik bildirimi kabul edilmeyecektir.

4. EGE ULAŞIM’IN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

* EGE ULAŞIM teslim aldığı ürünleri ekte bulunan “Teslim Sürelerine” uygun olarak teslim etmekle yükümlüdür. EGE ULAŞIM, MÜŞTERİ’ye Ek 1’de sunduğu teslimat günlerinde teslimatları saat 09:00 ile 19:00 arası gerçekleştirir. Ancak eşyayı yükleme ve boşaltma adreslerinde eşyayı taşıyan vasıtanın giriş-çıkışlarının belli zamanlarda veya tamamen yasak edilmiş olması hallerinden doğacak zorunlu geçikmelerden EGE ULAŞIM sorumlu tutulamaz.

* Mücbir sebeblerden kaynaklanan gecikmelerden EGE ULAŞIM sorumlu değildir.

* Müşteri olası gecikme halinde gerekirse operasyonu bir başka nakliyeciye kaydırmak ya da tamamen iptal etmek hakkına sahiptir.

* EGE ULAŞIM teslimat anında yaşanan sorunları MÜŞTERİ’ye bildirir ve MÜŞTERİ’den gelecek talimata göre hareket eder.

* Taşınan mamullerin , kamyonlara, rampa ve yükleme mahallerinde yüklenmesi, istifi, nakledilen yerde , kamyondan indirme ve teslimi EGE ULAŞIM tarafından yerine getirilecektir. EGE ULAŞIM, ürünleri nakledilen yerde sadece kamyondan indirme ve teslimi ile yükümlüdür; ürünleri mağaza, depo, fabrika, imalathane vb. yerlerde raflara dizmek veya ürün çeşidine göre paletlemek EGE ULAŞIM’ın sorumluluğunda değildir.

* EGE ULAŞIM, araçtaki ürünlerin, bütün risklerini kapsayacak şekilde nakliye sigortası yaptırmakla yükümlüdür.

* EGE ULAŞIM Merkezde tüm işlerinizi takip etmek üzere size özel bir Müşteri Temsilcisi atanır. Bu kişi şirketimizle ilgili olan tüm çalışmalarımıza vakıf olup birimler arasındaki gerekli koordinasyonu sağlayarak konuların en kısa zamanda sonuçlandırılmasını sağlar.

* Müşteriden teslim alınan ürünlerin kayıp, hasar ve çalıntı olması durumunda, EGE ULAŞIM ,Gönderici firma ile irtibata geçip, yeni ürünlerin çıkmasını talep eder. Kayıp, çalıntı ürün, 15 iş günü araştırılır , bulunur ise Gönderici firmaya iade edilir. Hasar alan ürünler, ambalaj yetersizliği nedeni ile hasarlanmış ise, sözleşmede geçen fiyat üzerinden sevk ücreti geliş ve iade olarak talep edilir. Hasar EGE ULAŞIM tarafından yükleme, boşaltma vb sebeplerden kaynaklanmış ise, ürün Sigorta işlemleri yapılır. Ödemeler için, Cari alacağımız var ise hesaplarından mahsup edilir, alacağımız yoksa , 45 gün içinde nakit olarak veya fatura tarihinden sonra 15 iş günü içerisinde 30 günlük çek ile ödenir.

* Hasarlı ya da eksik eşyaların varlığı halinde eşyaların EGE ULAŞIM kuryesi tarafından teslim edildiği anda hasarın bir tutanak ile saptanarak tutanağın taraflarca imzalanması zorunludur. Teslimat anında tutanak tutulmadan teslim alınan malzeme için daha sonradan herhangi bir hasar/eksik bildirimi kabul edilmez, ödeme yapılmaz.Aynı zamanda Gönderilecek kargo Cam,Seramik,Mobilya,Sıvı,Far,Kaporta,ev eşyası kullanılmış elektronik ve beyaz eşya olması durumunda taşıyıcı bu ürünleri sigorta kapsamı dışında sevk edecek ve sevk esnasında hasar oluşması halinde gönderici taşıyıcıdan zarar tazmin talebinde bulunmayacaktır.

İSTANBUL EGE ULAŞIM TAŞIMACILIK TİC.LTD.ŞTİ ÇALIŞMA BÖLGELERİ

1.BÖLGE : BURSA MERKEZ-BANDIRMA MERKEZ-SİLİVRİ-ÇERKEZKÖY-TEKİRDAĞ-MERKEZ-ÇORLU-KOCAELİ-SAKARYA

2.BÖLGE : BURSA KAZALARI-ESKİŞEHİR MERKEZ-İZMİR MERKEZ-MANİSA MERKEZ-BALIKESİR MERKEZ-ANKARA MERKEZ-DÜZCE-LÜLEBURGAZ-KOCAELİ-KAZALAR- SAKARYA KAZALAR- YALOVA

3.BÖLGE : ÇANAKKALE MERKEZ- İZMİR KAZALARI-MENEMEN- ALİAĞA-KINIK-DİKİLİ-BERGAMA-KEMALPAŞA-SELÇUK-TORBALI-BAYINDIR-ÖDEMİŞ-TİRE-AKHİSAR-SALİHLİ-TURGUTLU-ALAŞEHİR-SOMA-KIRKAĞAÇ-KULA-KÜTAHYA MERKEZ-BALIKESİR KAZALARI-KÜÇÜKKUYU-EDREMİT-ALTINOVA-AYVALIK-AKÇAY-ALTINOLUK-BURHANİYE-GÖNEN-MANYAS-ERDEK-SUSURLUK-DURSUNBEY-İVRİNDİ-SINDIRGI-BİGADİÇ-AYDIN MERKEZ-NAZİLLİ-SÖKE-DİDİM-KUŞADASI-ANKARA KAZALAR-ANTALYA MERKEZ

4.BÖLGE : ISPARTA MERKEZ-AFYON MERKEZ-DENİZLİ MERKEZ-UŞAK MERKEZ-KÜTAHYA KAZALARI-SİMAV-KONYA MERKEZ-MİLAS-MUĞLA MERKEZ-ULA-YATAĞAN-BODRUM-ÇANAKKALE KAZALARI-ÇAN-BİGA-YENİCE-LAPSEKİ-ÇARDAK-UMURBEY-EZİNE-BAYRAMİÇ-AYVACIK-AYDIN KAZALARI-NAZİLLİ BELDELERİ-SÖKE BELDELERİ-DEMİRCİ-GÖRDES-KÖPRÜBAŞI-BORLU -GÖLMARMARA-SELENDİ-ÇEŞME

5.BÖLGE : ANTALYA KAZALARI-BURDUR VE KAZALARI-KONYA KAZALARI-MARMARİS-DATÇA-BOZBURUN-KÖYCEĞİZ-ORTACA-DALAMAN-KAŞ-KALKAN-FETHİYE MERKEZ-FETHİYE KINIK-FETHİYE KEMER-AFYON KAZALARI-ISPARTA KAZALARI-UŞAK KAZALARI-DENİZLİ KAZALARI-TURGUTREİS VE BELDELERİ
*EGE ULAŞIM ÇALIŞMA BÖLGELERİNDE OLAN KAZA VE TAŞRALARINDA TELEFON İHBARLI OLAN BÖLGELER MEVCUT OLUP BU BÖLGELERE OLAN SEVKIYATLARINIZ İÇİN EGE ULAŞIM İSTANBUL PAZARLAMA BİRİMİNDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.TELEFON İHBARLI OLAN BÖLGELERE KESİNLİKLE SEVKIYAT GERÇEKLEŞTİRİLMEZ.

FİYAT LİSTESİ 2013

MAMÜL CİNSİ 1.BÖLGE 2.BÖLGE 3.BÖLGE 4.BÖLGE 5.BÖLGE
01-30 DS/KG KÜÇÜK KOLİ 6,00 TL 7,00 TL 9,00 TL 11,00 TL 15,00TL
31-50 DS/KG ORTA KOLİ 10,00 TL 10,00 TL 14,00 TL 16,00 TL 20,00 TL
51-80 DS/KG BÜYÜK KOLİ 15,00 TL 15,00 TL 18,00 TL 20,00 TL 28,00 TL
Komple Kamyon Fiyatımız ( Komple kamyon fiyatı talebin oluştuğu dönem itibari ile günlük olarak karşılıklı mutabakat ile verilecektir.)

5.FİYATLANDIRMA ESASLARI

* Fiyatlarımız TL olarak verilmiştir.
* Fiyatlara KDV dahil değildir.
* Sözleşme süresinde akaryakıt fiyatlarına % üzerinde zam gelmesi halinde EGE ULAŞIM MÜŞTERİ bilgisi dahilinde taşıma fiyatlarını yükseltme hakkına sahiptir.
* Taşıma ücreti MÜŞTERİ tarafından Peşin veya Ücret Alıcı (Havale) olarak belirtilir; ödeme türü fiyatı değiştirmez.
* Fiyatlamada ds / kg hangisi fazla ise o baz alınacaktır.
* Fiyatlarımız adet üzerindendir, bağ yapılan gönderilerinizde adetler baz alınacaktır.
* Anlaşma yaptığımız ölçü, ebat ve ağırlıkların dışındaki kargolarınız tarafımızdan ücretlendirilir.
* Bu teklif yalnızca İstanbul’dan gerçekleştirdiğiniz sevkiyatlar için geçerlidir; farklı illerden İstanbul’a yapılan (firmanıza yapılan) sevkiyatlarınız ayrıca ücretlendirilir.
* Farklı illerden İstanbul’a yapılan (firmanıza yapılan) sevkiyatlarınızın nakliye ücreti Peşin tahsil edilir.
* Firmanıza iade edilen malzemelerin nakliye ücreti nakit olarak tahsil edilir.
* EGE ULAŞIM, MÜŞTERİ’ye haftalık fatura kesecektir.
* Nakliyeci ile şirket arasında yapılan teklif,anlaşma kuralları ihlali sonucu fesih yapılabilir.
* Ödemeler haftalık nakit veya havale olarak tahsil edilecektir.
* Ödemeler aylık 3000 TL ciroyu geçtiğiniz taktirde 30 günlük çek kabul edilecektir.Aksi taktirde haftalık ödeme ile tahsil edilecektir.
* Ödemelerin geciktirilmesi durumunda aylık %5 oranında gecikme zammı uygulanır.
* MÜŞTERİ tarafından keşide veya ciro edilen çeklerin kısmen veya tamamen karşılıksız çıkması, bonoların vadelerinde ödenmemesi, protestoya uğraması halleri, ayrıca bir bildirime gerek kalmaksızın MÜŞTERİ’nin temerrüde düşmesi olarak kabul edilmiştir. Ayrıca MÜŞTERİ’nin teminatları borca mahsup edilmeksizin irat kaydedilecektir.

* EGE ULAŞIM’ın ödenmeyen çek ve senetleri tahsil ve dava hakkı saklı olup protesto masraflarını MÜŞTERİ’den tahsil edecektir.

6. SÖZLEŞMENİN FESHİ

* Yapılan sözleşmenin herhangi bir maddesine uyulmadığı tespit edildiği takdirde EGE ULAŞIM sözleşmeyi tek taraflı fesih etme hakkına sahiptir. Yapılan tespitlerde EGE ULAŞIM ın verileri geçerli olacaktır.

* Ödemelerden dolayı MÜŞTERİ’nin temerrüde düşmesi halinde EGE ULAŞIM, sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedip sözleşmeden doğan tüm haklarını kullanabilecektir.

EGE ULAŞIM ONAY

ÜRÜN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN İLETİŞİM : 0216 592 50 44

Sena Gurup Akustik Mimarlık Sanayii ve Ticaret Ltd Şti.

Yerli firma sena gurup

Ses Yalıtımı Firma Hizmetleri

Tavan, Duvar İzolasyonu ve Dekoratif Duvar Panelleri Zemin Ses Yalıtımı ile İnşaat ve Sanayi Akustiği : En etkili alev almayan, dekoratif duvar panelleri, dekoratif panel kaplamalar,  firend firex yanmaz sünger, ses yalıtımı malzemesi, akustik kaplama, doğal taş paneller, yanmaz süngerlerin,ağır bariyerli laminasyon epdm ürünler ve mantar şilte, levhaların, yurtdışına ithalat ve ihracatı ile yurt içine satış pazarlamasını yapmaktayız.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Tavan ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı. ses yalıtım malzemeleri nelerdir ? Dekoratif Paneller, Taş Panel Kaplama, Duvar Panelleri, Tuğla Paneller.

Ses İzolasyonu Firma Avantajları

En Etkili Tavan, Duvar, Zemin Ses Yalıtımı Ürünleri : İşyeri, ev Fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu akustik sünger malzemeleri, Gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; Ses geçirmez akustik yalıtım malzemeleri, akustik süngerler ile çözümler sunan firmamız, akustik ses yalıtımı izolasyonu süngerleri satışını Dünyanın ve Türkiye'nin heryerine ( gönderimini ) ile İthalat'ı ve İhracat'ını Yapmaktadır.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Duvar ses yalıtımı, akustik yumurta süngerler, ve akustik piramit sünger , yanmaz süngerler, basf basotect melamin sünger köpük, akustik market, zemin ses yalıtımı, tavan izolasyonu malzemeleri, yan komşu duvar ses yalıtımı.Tavan ses yalıtımı,    Devamını Oku ...

Ses İzolasyonu Firma Biyografisi

Tarihçe - i  Hayat ; 2006 Yılında Kurulan Firma , etkili ses yalıtım çözümlerin yanı sıra akustik ses yalıtım ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.Sena gurup olarak recticel ve diğer tedarikçilerinin ürünlerini türkiye ve asya ülkelerine pazarlama ve ithalat ile ihracatını yapmaktadır.Ayrıca akustik proje danışmanlığı yapmaktadır.Adil Mahallesi Genç Osman Caddesi Müzdelife Sokak No :2 Sultanbeyli / İstanbul Türkiye 349020

Sena map