İthalat & İhracat

Sinema Salonu Koltukları

Sinema koltugu


Sinema Salonu Koltukları

Sinema ve konferans salonu koltukları, avrupa normlarında konforlu ve v.i.p. salonları için özel koltuk imalat ve satışı
SİNEMA KOLTUKLARI İÇİN TIKLAYIN...

 

Konferans Salonu Yapımı

Konferans salonu


Konferans Salonu Yapımı

Anahtar teslimi konkerans salonu akustik panel kaplama, kongre merkezi, oditoryum ve sinema salonu projeleri hizmeti vermekteyiz . 
KONFERANS SALONU İÇİN TIKLAYIN...

 

Kanopi Yüzer Tavan

Kanopi yuzer tavan


Kanopi Yüzer Asma Tavan Sistemleri

Akustik kanopi & baffle yüzer asma tavan sistemleri, ses emici küp ve asma taşıyıcılı akustik panolar . 
KANOPİ TAVAN İÇİN TIKLAYIN...

 

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalitimi


Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Akustik ahşap perfore derzli,delikli doğal cila ve kaplamalı dekoratif tavan duvar panelleri . 
DUVAR SES YALITIMI İÇİN TIKLAYIN...

 
Açmak İçin

ithalat ihracat

Sena Gurup Akustik Mimarlık San ve Tic. Ltd. Şti Olarak ; Pazarlamasını ve toptan satışını yaptığımız ürünlerimiz, gerek geçici kabullü ithalat gerekse yurt içinde satılmak kaydıyla akreditifli veya mal karşılığı ithalat yapmaktadır. Bu bağlamda bayisi ve distribitörü olduğumuz markaların avrupadan ithalatını gerçekleştirmekteyiz.

Ses yalıtım malzemelerinin üreticisi ve ithalatçısı olan firmamız, 2010 itibariyle bölgesel bir güç olan Sena Gurup Yalıtım 2015’te ise bir dünya markası olma hedefine hızlı adımlarla ilerliyor.  2013’de kurulan Sena Gurup Rusya ile Bağımsız Devletler Topluluğu ve diğer bölge ülkeleriyle olan ticaret hacmini artırmak için çalışan, yalıtım sektöründe İş Girişim Sermayesi  (2007 – 2012 ) ile işbirliği ve Turquality gibi programlarla desteklenen tek marka olan Sena Gurup, bugün itibariyle aralarında Romanya, Türkmenistan, Kazakistan, Bulgaristan, Kıbrıs, Ukrayna, Hırvatistan, Polonya, Gürcistan, Rusya, Yunanistan, Mısır, BAE, Belçika, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, Cezayir, Moldova, İrlanda, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Şili, Irak, İsviçre, Azerbaycan, Kosova, Özbekistan, Ürdün, Almanya, Uruguay, Portekiz ve Macaristan’ın bulunduğu 68 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Sena Foam & Gurup  farklı sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda , ses yalıtımı ve akustik düzenlemeye ait ürünler tedarik etmektedir. Ürün portföyümüz dahilinde İnşaat, Marin, Sanayi Makinaları sektörlerinin ses yalıtımı gerektiren projelerinde çözüme dönük farklı kesitler önermekte ve uygulatmaktayız. Bunun yanında özellikle akustik düzenleme gerektirecek projelerde de sistem ve ürün önerilerimiz olmaktadır.

Yapı sektöründe, mimari yapıların projelendirme aşamasında kullanılmasını önerdiğimiz ürünlerle ses yalıtımına dönük büyük katkılar sağlamaktayız.  Böylece sonradan yaşanabilecek geri dönüşümü daha problemli ve maliyeti olduğumuz ve ürün verdiğimiz müşterilerimizden bazılarıdır. Çok daha yüksek sıkıntıların meydana gelmesi önlenebilmektedir . Tabi ki sonradan yaşanan probleri çözme konusunda da ürün ve uygulama detaylı önerilerimiz olmaktadır. Şap altı darbe ses yalıtımı , odalar arası ses yalıtımı , havalandırma kanallarında ses yalıtımı ve yangın yalıtımı ,atık su borularındaki ses yalıtımı belli başlı çözüm sağlayabildiğimiz detaylardır. Ayrıca Radyo-TV istasyonları ile birlikte kayıt stüdyolarında ses yalıtımı ve özellkle akustik düzenlemeye dönük ürünlerimiz kullanmaktadır.

 

 

Sena Gurup Akustik Mimarlık Sanayii ve Ticaret Ltd Şti.

Yerli firma sena gurup

Ses Yalıtımı Firma Hizmetleri

Tavan, Duvar İzolasyonu ve Dekoratif Duvar Panelleri Zemin Ses Yalıtımı ile İnşaat ve Sanayi Akustiği : En etkili alev almayan, dekoratif duvar panelleri, dekoratif panel kaplamalar,  firend firex yanmaz sünger, ses yalıtımı malzemesi, akustik kaplama, doğal taş paneller, yanmaz süngerlerin,ağır bariyerli laminasyon epdm ürünler ve mantar şilte, levhaların, yurtdışına ithalat ve ihracatı ile yurt içine satış pazarlamasını yapmaktayız.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Tavan ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı. ses yalıtım malzemeleri nelerdir ? Dekoratif Paneller, Taş Panel Kaplama, Duvar Panelleri, Tuğla Paneller.

Ses İzolasyonu Firma Avantajları

En Etkili Tavan, Duvar, Zemin Ses Yalıtımı Ürünleri : İşyeri, ev Fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu akustik sünger malzemeleri, Gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; Ses geçirmez akustik yalıtım malzemeleri, akustik süngerler ile çözümler sunan firmamız, akustik ses yalıtımı izolasyonu süngerleri satışını Dünyanın ve Türkiye'nin heryerine ( gönderimini ) ile İthalat'ı ve İhracat'ını Yapmaktadır.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Duvar ses yalıtımı, akustik yumurta süngerler, ve akustik piramit sünger , yanmaz süngerler, basf basotect melamin sünger köpük, akustik market, zemin ses yalıtımı, tavan izolasyonu malzemeleri, yan komşu duvar ses yalıtımı.Tavan ses yalıtımı,    Devamını Oku ...

Ses İzolasyonu Firma Biyografisi

Tarihçe - i  Hayat ; 2006 Yılında Kurulan Firma , etkili ses yalıtım çözümlerin yanı sıra akustik ses yalıtım ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.Sena gurup olarak recticel ve diğer tedarikçilerinin ürünlerini türkiye ve asya ülkelerine pazarlama ve ithalat ile ihracatını yapmaktadır.Ayrıca akustik proje danışmanlığı yapmaktadır.Adil Mahallesi Genç Osman Caddesi Müzdelife Sokak No :2 Sultanbeyli / İstanbul Türkiye 349020

Sena map