Anahtar Teslim Projeler

Sinema Salonu Koltukları

Sinema koltugu


Sinema Salonu Koltukları

Sinema ve konferans salonu koltukları, avrupa normlarında konforlu ve v.i.p. salonları için özel koltuk imalat ve satışı
SİNEMA KOLTUKLARI İÇİN TIKLAYIN...

 

Konferans Salonu Yapımı

Konferans salonu


Konferans Salonu Yapımı

Anahtar teslimi konkerans salonu akustik panel kaplama, kongre merkezi, oditoryum ve sinema salonu projeleri hizmeti vermekteyiz . 
KONFERANS SALONU İÇİN TIKLAYIN...

 

Kanopi Yüzer Tavan

Kanopi yuzer tavan


Kanopi Yüzer Asma Tavan Sistemleri

Akustik kanopi & baffle yüzer asma tavan sistemleri, ses emici küp ve asma taşıyıcılı akustik panolar . 
KANOPİ TAVAN İÇİN TIKLAYIN...

 

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalitimi


Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Akustik ahşap perfore derzli,delikli doğal cila ve kaplamalı dekoratif tavan duvar panelleri . 
DUVAR SES YALITIMI İÇİN TIKLAYIN...

 
Açmak İçin

anahtar teslim projeler

anahtar teslim proje 1Sena Gurup Akustik Mimarlık ve Sanayi Ltd. Şti. olarak ürün satışlarımızın yanı sıra anahtar teslim taahhüt hizmetleri sunan firmamız anahtar teslim Salon Uygulamaları yapmaktadır. Genel olarak hizmetimiz ; firmamız akustik ses yalıtımı ve akustik panel kaplamanın yanı sıra tüm mekanik inşaat işlerinin tamamını profeyonel teknik personeli ile ekip çalışması olarak üstlenmektedir. Sesin öncelikli işleve sahip olduğu konferans, konser, tiyatro, opera, sinema salonu, ses-müzik-televizyon-film stüdyoları, enstrüman prova odası, derslik, çağrı merkezi, ev sineması gibi farklı mekanlar için akustik tasarım ve bunun yanı sıra gündelik hayatımızda sıklıkla içinde bulunduğumuz açık plan ofis, restoran, bilardo  eğlence mekânı salonu, otel, hastane, kütüphane, alışveriş merkezi, kapalı spor salonu, yüzme havuzu, ibadet yerleri, kapalı istasyon gibi akustik konforun ön plana çıktığı hacimler için akustik iyileştirme proje ve uygulama hizmetleri verilmektedir. Sena gurup özellikle endüstriyel yalıtım, fabrika gürültü önleyici iyileştirme ve titreşim kontrolü , zararlı faktörlerin ıslahı gibi konularda profesyonel çözümler üretir.

Sena Gurup Akustik Mimarlık ve San Tic. Ltd. Şti. Firması 2006 yılında İstanbul ’da faaliyete geçmiş olan bir Mühendislik ve İnşaat Taahhüt firmasıdır. Sena Gurup, yurt içinde ve dışında prestijli projeler tamamlamış ve anahtar teslimi taahhüt işleri, akustik projelendirme ve geliştirme işleri konularında faaliyetlerini yürütmektedir..

Sena Gurup Akustik Mimarlık ve San Tic. Ltd. Şti. 2015 yılına kadar Türkiye içindeki çeşitli projelerde ana yüklenici konumundaki firmalara mekanik ve altyapı tesisat montaj işleri konularında alt yüklenici olarak hizmet vermiştir.2006 yılından sonra Sena Gurup faaliyetlerini yurt dışına taşımış, Azerbaycan, Gürcistan ve Rusya Federasyonu ülkelerinde gerçekleşen projelerde mekanik işler yüklenici hizmetlerini devam ettirmiştir. 2010 yılından sonra Sena Gurup yurtdışı faaliyetlerini büyüterek Kazakistan ve Ukrayna ’da konut, ticari ve endüstriyel yapı projelerinde ana yüklenici olarak anahtar teslimi müteahhitlik hizmetleri vermeye başlamış ve günümüze kadar üstlendiği tüm projeleri başarıyla tamamlayarak işverenlere teslim etmiştir.

Sena Gurup Akustik Mimarlık ve San Tic. Ltd. Şti. günümüze kadar başarıyla tamamlayıp teslim ettiği projelerin gururunu da taşıyarak, vermiş olduğu mühendislik, lojistik, inşaat ve devreye alma hizmetlerini, sorumluluk ve kalite anlayışından ödün vermeden, büyüyen bir hacimle yurt içinde ve yurt dışında devam ettirecektir.Taahhüt sektörünün zor bir alan olarak kabul görmesine neden olan çok hızlı daralma/genişleme ihtiyacı, Sena Gurup’un “genç, canlı, esnek, modern” yapısı tarafından kolaylıkla özümsenebilmekte ve hatta süratli uyum becerisi sayesinde avantaja dönüşebilmektedir.

 

Firmamız, gerek ana yüklenici gerekse alt yüklenici konumunda hizmet vermektedir. Kamu ihalelerine giren ana yüklenicilerin akustik ses yalıtım proje uygulamaları için ekip çalışması yapabilecek tecrübeye sahip çözüm ortağıyız. Tüm inşaat işlerini ( akustik ses yalıtımının yanı sıra ) yüklenici olarak üstlenmekteyiz.

İnşaat Taahhüt İşleri Firmamız inşaat sektörünün akustik ses yalıtım branşında faaliyet göstermektedir. İnşaat taahhüdü demek, bir yapının tasarımı, mimari-statik (betonarme-çelik) projelerinden, her türlü imalat ve montajına, temelden çatıya her detayının tamamlanarak, kullanıma hazır halde teslimine kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun, sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi garanti etmek demektir.
Bünyemizde çalışan üretici, dinamik ve estetiğe önem veren kadromuz ile, yıllarca her türlü projeye imza atmış, işinde hakim, şantiye deneyimli mühendis kadrosunun koordineli çalışmaları neticesinde, mükemmel sonuçlar elde edilmesi başlıca prensibimiz olmuştur. Mimari ve statik projelerin bir arada hazırlanmasının bir sonucu olarak, tüm detaylar proje aşamasında çözülüp, uygulamada karşılaşılabilecek hata ve sorunlar ortadan kalkmaktadır.

 

Sena Gurup Akustik Mimarlık Sanayii ve Ticaret Ltd Şti.

Yerli firma sena gurup

Ses Yalıtımı Firma Hizmetleri

Tavan, Duvar İzolasyonu ve Dekoratif Duvar Panelleri Zemin Ses Yalıtımı ile İnşaat ve Sanayi Akustiği : En etkili alev almayan, dekoratif duvar panelleri, dekoratif panel kaplamalar,  firend firex yanmaz sünger, ses yalıtımı malzemesi, akustik kaplama, doğal taş paneller, yanmaz süngerlerin,ağır bariyerli laminasyon epdm ürünler ve mantar şilte, levhaların, yurtdışına ithalat ve ihracatı ile yurt içine satış pazarlamasını yapmaktayız.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Tavan ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı. ses yalıtım malzemeleri nelerdir ? Dekoratif Paneller, Taş Panel Kaplama, Duvar Panelleri, Tuğla Paneller.

Ses İzolasyonu Firma Avantajları

En Etkili Tavan, Duvar, Zemin Ses Yalıtımı Ürünleri : İşyeri, ev Fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu akustik sünger malzemeleri, Gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; Ses geçirmez akustik yalıtım malzemeleri, akustik süngerler ile çözümler sunan firmamız, akustik ses yalıtımı izolasyonu süngerleri satışını Dünyanın ve Türkiye'nin heryerine ( gönderimini ) ile İthalat'ı ve İhracat'ını Yapmaktadır.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Duvar ses yalıtımı, akustik yumurta süngerler, ve akustik piramit sünger , yanmaz süngerler, basf basotect melamin sünger köpük, akustik market, zemin ses yalıtımı, tavan izolasyonu malzemeleri, yan komşu duvar ses yalıtımı.Tavan ses yalıtımı,    Devamını Oku ...

Ses İzolasyonu Firma Biyografisi

Tarihçe - i  Hayat ; 2006 Yılında Kurulan Firma , etkili ses yalıtım çözümlerin yanı sıra akustik ses yalıtım ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.Sena gurup olarak recticel ve diğer tedarikçilerinin ürünlerini türkiye ve asya ülkelerine pazarlama ve ithalat ile ihracatını yapmaktadır.Ayrıca akustik proje danışmanlığı yapmaktadır.Adil Mahallesi Genç Osman Caddesi Müzdelife Sokak No :2 Sultanbeyli / İstanbul Türkiye 349020

Sena map