Hızlı Kargo

Sinema Salonu Koltukları

Sinema koltugu


Sinema Salonu Koltukları

Sinema ve konferans salonu koltukları, avrupa normlarında konforlu ve v.i.p. salonları için özel koltuk imalat ve satışı
SİNEMA KOLTUKLARI İÇİN TIKLAYIN...

 

Konferans Salonu Yapımı

Konferans salonu


Konferans Salonu Yapımı

Anahtar teslimi konkerans salonu akustik panel kaplama, kongre merkezi, oditoryum ve sinema salonu projeleri hizmeti vermekteyiz . 
KONFERANS SALONU İÇİN TIKLAYIN...

 

Kanopi Yüzer Tavan

Kanopi yuzer tavan


Kanopi Yüzer Asma Tavan Sistemleri

Akustik kanopi & baffle yüzer asma tavan sistemleri, ses emici küp ve asma taşıyıcılı akustik panolar . 
KANOPİ TAVAN İÇİN TIKLAYIN...

 

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalitimi


Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Akustik ahşap perfore derzli,delikli doğal cila ve kaplamalı dekoratif tavan duvar panelleri . 
DUVAR SES YALITIMI İÇİN TIKLAYIN...

 
Açmak İçin

Hızlı Kargo

hizli kargo

Hizli kargo1Dosya ve paketlerin teslimat sürelerinin 48 saat olduğu illerde bu süreyi 24 saatte indiren yepyeni bir hizmettir. VIP24 hizmetimizde gönderiniz olduğunu bize bildiriyorsunuz, biz 24 saat içinde alıcısına ulaştırıyoruz. Yani VIP’liyoruz.

100 Kg’a kadar olan veya ağırlığa bakılmaksızın, 300 dm3 altındaki tek parça gönderileriniz için VIP24 hizmetimizden faydalanabilirsiniz. VIP24 hizmetinin geçerli olduğu hatları aşağıdaki listede bulunduğunuz şehri seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Şehirlerarası acil teslim edilmesi gereken önemli paketlerinizi ‘VIP Çeyrek Gün’ hizmetiyle aynı gün içinde akşama kadar teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz, özellikle bankacılık sektörü, danışmanlık firmaları, sağlık, ithalat-ihracat firmaları ve acil gönderisi olan bireylerin hayatını kolaylaştırmak için geliştirildi. Bayram, tatil günleri ve cumartesi günleri “VIP Çeyrek Gün” hizmeti sunulmamaktadır. VIP Çeyrek hizmetinin geçerli olduğu hatları aşağıdaki listede bulunduğunuz şehri seçerek görüntüleyebilirsiniz.​

İstanbul’dan ve Ankara’dan sonra İzmir’de de başlatılan ‘VIP Şehiriçi’ hizmetiyle dosya ve paketlerinizi aynı gün içerisinde bulunduğunuz şehirdeki alıcısına teslim ediyoruz. Bayram, tatil günleri ve cumartesi günleri hariç, şubelerimize teslim ettiğiniz dosya ve paketlerinizi alıcısına aynı gün içerisinde ulaştırıyoruz.

Kurye hizmetinden daha ekonomik fiyatlara Yurtiçi Kargo güvencesiyle sunulan bu hizmetimiz, genellikle bayilerine gün içerisinde mal sevkiyatı yapmak isteyen firmalar ve şubeler arası evrak gönderimi yapan bankalar tarafından sıkça tercih ediliyor.

VIP 24, VIP Çeyrek Gün ve İstanbul’da, Ankara’da ve İzmir’de gönderilerin aynı gün içinde teslimatını içeren VIP Şehiriçi hizmetlerimizden yararlanmak için, VIP hizmetinin sunulduğuYurtiçi Kargo şubelerinden ve acentelerinden size en yakın olanına gelmeniz yeterlidir.​​

KuryeNormal Kurye Hizmeti, İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 120-180 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, paket, konşimento, ordino, teklif dosyası, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Kurye Gönderilerinde dikkat edilmesi gereken hususlar !       Tem Kurye Normal Kurye Hizmetleri 444 50 44

Ekstra semtlere yapılacak gönderilerde yukarıdaki süreler semte göre artış göstermektedir. Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için gönderilecek şeyi (zarf,kutu vb) kuryeye verilecek şekilde hazırladıktan sonra sipariş verilmelidir.  Gönderilecek şeylerin uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir.  Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Hizli ozel gonderimGerek İstanbul içi gerek tüm Türkiye ve Dünya’ya özel hızlı kargo ile gönderim yapılır.

Acil projenize ürün mü lazım ? 24 saat veya 48 saat içinde ürünlerin şantiyede olamasınımı istiyorsunuz ?

Tüm acil durumlarınızda size özel araç kiralama ve nakliye hizmetimiz vardır.

Fiyatları son derece ekonomik olacak şekilde tarafımızdan pazarlığı yapılmış araç ve firmalar vardır.

Size sunulan seçeneklerden, size uygun olanını belirtmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Sena Gurup Akustik Mimarlık Sanayii ve Ticaret Ltd Şti.

Yerli firma sena gurup

Ses Yalıtımı Firma Hizmetleri

Tavan, Duvar İzolasyonu ve Zemin Ses Yalıtımı ile İnşaat ve Sanayi Akustiği : En etkili alev almayan, firend firex yanmaz sünger, ses yalıtımı malzemesi, akustik kaplama, yanmaz süngerlerin,ağır bariyerli laminasyon epdm ürünler ve mantar şilte, levhaların, yurtdışına ithalat ve ihracatı ile yurt içine satış pazarlamasını yapmaktayız.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Tavan ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı. ses yalıtım malzemeleri nelerdir ? Dekoratif Paneller, Taş Panel Kaplama, Duvar Panelleri, Tuğla Paneller.

Ses İzolasyonu Firma Avantajları

En Etkili Tavan, Duvar, Zemin Ses Yalıtımı Ürünleri : İşyeri, ev Fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu akustik sünger malzemeleri, Gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; Ses geçirmez akustik yalıtım malzemeleri, akustik süngerler ile çözümler sunan firmamız, akustik ses yalıtımı izolasyonu süngerleri satışını Dünyanın ve Türkiye'nin heryerine ( gönderimini ) ile İthalat'ı ve İhracat'ını Yapmaktadır.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Duvar ses yalıtımı, akustik yumurta süngerler, ve akustik piramit sünger , yanmaz süngerler, basf basotect melamin sünger köpük, akustik market, zemin ses yalıtımı, tavan izolasyonu malzemeleri, yan komşu duvar ses yalıtımı.Tavan ses yalıtımı,    Devamını Oku ...

Ses İzolasyonu Firma Biyografisi

Tarihçe - i  Hayat ; 2006 Yılında Kurulan Firma , etkili ses yalıtım çözümlerin yanı sıra akustik ses yalıtım ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.Sena gurup olarak recticel ve diğer tedarikçilerinin ürünlerini türkiye ve asya ülkelerine pazarlama ve ithalat ile ihracatını yapmaktadır.Ayrıca akustik proje danışmanlığı yapmaktadır.Adil Mahallesi Genç Osman Caddesi Müzdelife Sokak No :2 Sultanbeyli / İstanbul Türkiye 349020

Sena map