Önemli Bilgiler

Sinema Salonu Koltukları

Sinema koltugu


Sinema Salonu Koltukları

Sinema ve konferans salonu koltukları, avrupa normlarında konforlu ve v.i.p. salonları için özel koltuk imalat ve satışı
SİNEMA KOLTUKLARI İÇİN TIKLAYIN...

 

Konferans Salonu Yapımı

Konferans salonu


Konferans Salonu Yapımı

Anahtar teslimi konkerans salonu akustik panel kaplama, kongre merkezi, oditoryum ve sinema salonu projeleri hizmeti vermekteyiz . 
KONFERANS SALONU İÇİN TIKLAYIN...

 

Kanopi Yüzer Tavan

Kanopi yuzer tavan


Kanopi Yüzer Asma Tavan Sistemleri

Akustik kanopi & baffle yüzer asma tavan sistemleri, ses emici küp ve asma taşıyıcılı akustik panolar . 
KANOPİ TAVAN İÇİN TIKLAYIN...

 

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalitimi


Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Akustik ahşap perfore derzli,delikli doğal cila ve kaplamalı dekoratif tavan duvar panelleri . 
DUVAR SES YALITIMI İÇİN TIKLAYIN...

 
Açmak İçin

Önemli Bilgiler

Sikca sorulan sorular

S: Ses Yalıtımı & İzolasyonu Nedir ?
C: 
Bir mekandan diğer bir mekana sesin geçiş oranının azaltılmasına, ses geçiş kaybı sağlanmasına denir.
S: Ses Yalıtımı & İzolasyonu Nasıl Yapılır ?
C: 
Ses yalıtımı bir sistemdir, ses hava zerreleri ve titreşim ile nesnelere dokunarak ilerlediği için , bunu engellemek ve azaltmak adına kullanılan malzemelerin bir sistem dahilinde sıralı bir şekilde uygulanmasıyla yapılır.
S: Zemin Ses Yalıtımında Neler Kullanılır ?
C: Zemin için, şap altı yada parke döşeme altı, halı fleks altına topuk ve darbe titreşim seslerinin alt kata iletilmesini engellemek için ses yalıtım süngeri ve kauçuk bariyer ile kauçuk vibrasyon levhaları ile yapılan sistem ile olur.
S: Duvar Ses Yalıtımında Neler Kullanılır ?
C: Duvar ses yalıtımlarında, ses yalıtım süngeri + kauçuk bariyer + kauçuk sünger ve akustik sünger üst üste uygulanır, hava boşluğu bırakıldıktan sonra alçıpan finish kaplama ile uygulama bitirilir.
S: Tavan Ses Yalıtımında Neler Kullanılır ?
C: Tavan ses yalıtımlarında, ses yalıtım süngeri + kauçuk bariyer + kauçuk sünger ve akustik sünger üst üste uygulanır, hava boşluğu bırakıldıktan sonra alçıpan finish kaplama ile uygulama bitirilir.
S: Ev Ses Yalıtımı Yapıyormusunuz ?
C: Ev ve konutlar için ses yalıtım uygulamalarımız bulunmamaktadır, ancak firmamız sattığı ürünlerin montajını yapmak için size usta temin hizmeti sağlamaktadır.

S: Ücretsiz Keşif Yapıyormusunuz ?

C: Hayır, ücretsiz keşif yada usta servis hizmetimiz yoktur. Ücret karşılığında servis talep edebilirsiniz, bunun için sipariş bölümündeki sipariş formunu doldurununuz.

S: Sizden Ürün Nasıl Talep Edebilirim & Satın Alabilirim?
C: Ürün satın almak için , sipariş formunu ( Siparişler Hakkında Bölümünde ) eksiksiz doldurup bize iletebilirsiniz, firma fatura sevk adres iletişim bilgilerinizi eksiksiz bize talebiniz ile birlikte mail atabilirsiniz.
S: Ürünlerin Kaç Günde Gönderimini Sağlıyorsunuz? & Kim Karşılıyor ?
C: 
Firma olarak gerek kargo ile gönderim yaptığımızda gerekse ambar ile gönderim yaptığımızda, 7 iş günü ( max. ) içinde ürünleriniz sevk olunur, stok bilgisi satıştan önce tarafınıza teyid edilir. Kargo nakliye süresi bu taahhüdün dışındadır. Kargo nakliye ücreti alıcıya aittir.

S: Teknik Bilgi ve Destek için Ne Yapmalıyım ?

C:Teknik destek için talebinizi bize yazılı iletiniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine talebinizi yazınız. Telefonda teknik destek hizmeti vermemekteyiz, ancak siz bilgilerinizi ve talebinizi bizimle paylaşın size yardımcı olması için teknik personel yönlendireceğiz.

S: Mimarlık Mühendislik Hizmetiniz Varmı ?
C: Firmamızın mimar ve mühendisleri vardır, projelerinizi bize iletin. Özel mimarlık hizmetiniz olursa talebiniz doğrultusunda bu hizmetten ücret karşılığında yararlanabilirsiniz. Firmamız sattığı ürünlerin teknik hizmeti konusunda gerek mimar ve mühendis hizmetleri gerekse teknik personel hizmetlerinden ücret almamaktadır.Müşterimizin bir uygulaması için proje gerektiğinde biz firma olarak bu projeyi ücret karşılığında hazırlayıp müşterimize sunum yapmaktayız, müşterimiz ile anlaşır ve bu projeyi biz alırsak mimarlık ücretini iade etmekteyiz.

S: Kapıda Ödeme İmkanınız Varmı ?

C: İstanbul içi satışlarımızda kapıda kredi kartı yada nakit ödeme yaparak sipariş verebilirsiniz.

S: Ödeme Seçenekleriniz Nedir?
C: Nakit ,havale & eft ve mail order ile ödeme yapabilirsiniz.Hesap Bilgilerimiz için Ödeme bölümüne bakınız.

 

Sena Gurup Akustik Mimarlık Sanayii ve Ticaret Ltd Şti.

Yerli firma sena gurup

Ses Yalıtımı Firma Hizmetleri

Tavan, Duvar İzolasyonu ve Zemin Ses Yalıtımı ile İnşaat ve Sanayi Akustiği : En etkili alev almayan, firend firex yanmaz sünger, ses yalıtımı malzemesi, akustik kaplama, yanmaz süngerlerin,ağır bariyerli laminasyon epdm ürünler ve mantar şilte, levhaların, yurtdışına ithalat ve ihracatı ile yurt içine satış pazarlamasını yapmaktayız.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Tavan ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı. ses yalıtım malzemeleri nelerdir ? Dekoratif Paneller, Taş Panel Kaplama, Duvar Panelleri, Tuğla Paneller.

Ses İzolasyonu Firma Avantajları

En Etkili Tavan, Duvar, Zemin Ses Yalıtımı Ürünleri : İşyeri, ev Fabrika ses yalıtımı ve izolasyonu akustik sünger malzemeleri, Gürültü ile darbe yalıtımı ve titreşim kontrolü ile izolasyonunda, ses yalıtım malzemeleri ve ses izolasyon süngerleri ; Ses geçirmez akustik yalıtım malzemeleri, akustik süngerler ile çözümler sunan firmamız, akustik ses yalıtımı izolasyonu süngerleri satışını Dünyanın ve Türkiye'nin heryerine ( gönderimini ) ile İthalat'ı ve İhracat'ını Yapmaktadır.Ses yalıtım malzemeleri nereden alınır ? Duvar ses yalıtımı, akustik yumurta süngerler, ve akustik piramit sünger , yanmaz süngerler, basf basotect melamin sünger köpük, akustik market, zemin ses yalıtımı, tavan izolasyonu malzemeleri, yan komşu duvar ses yalıtımı.Tavan ses yalıtımı,    Devamını Oku ...

Ses İzolasyonu Firma Biyografisi

Tarihçe - i  Hayat ; 2006 Yılında Kurulan Firma , etkili ses yalıtım çözümlerin yanı sıra akustik ses yalıtım ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmaktadır.Sena gurup olarak recticel ve diğer tedarikçilerinin ürünlerini türkiye ve asya ülkelerine pazarlama ve ithalat ile ihracatını yapmaktadır.Ayrıca akustik proje danışmanlığı yapmaktadır.Adil Mahallesi Genç Osman Caddesi Müzdelife Sokak No :2 Sultanbeyli / İstanbul Türkiye 349020

Sena map